بستن
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
جستجو

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات استفاده از فروشگاه اینترنتی آبیدر

 


استفاده شما از فروشگاه اینترنتی “ آبیدر ” و سفارش كالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

خرید کالا از فروشگاه اینترنتی “ آبیدر ” بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

اطلاعات و مشخصات کالاهای عرضه شده در فروشگاه اینترنتی “ آبیدر ” از منابع زیر تامین می‌شود:

1- اطلاعاتی که توسط نمایندگی های کالا ارائه می‌شوند.

2- اطلاعاتی که از سایت‌های معتبر خارجی ترجمه می‌شوند.

از این رو فروشگاه اینترنتی “ آبیدر ” هیچ مسووليتي در قبال اطلاعات و محتوای مبهم و يا خطاهای نگارشی احتمالی برعهده نخواهد داشت. ولی با هدف ارائه خدمات بهتر و آگاه‌سازی مشتریان، خود را در بروزرسانی مداوم اطلاعات و محتويات متعهد می‌داند.

فروشگاه اینترنتی “ آبیدر ” هيچ گونه مسئوليتي را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این فروشگاه می باشند (همانند نقص اينترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غيره) نمی پذیرد.

فروشگاه اینترنتی “ آبیدر ” به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حريم شخصی کاربران دفاع کند.

خدمات و محتويات سايت، صرفا براى استفاده شخصى و غير تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانونی خواهد داشت و هيچ فرد حقيقی، حقوقی يا سايتي به هيچ عنوان نمي تواند از اطلاعات و محتویات موجود در سايت براى فروش، توليد مجدد يا ايجاد ترافيك در سايت خود استفاده نمايد. اگر مايليد از سرويسها و محتويات سايت جهت مقاصد تجارى استفاده نماييد لازم است از قبل به ما اطلاع دهيد. براى اين كار لطفا با ما تماس بگيريد.

كاربران باید هنگام سفارش كالاي مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحيح و به طور كامل پر نمايند. بديهي است درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش كاربر قابل پيگيری و تحويل نخواهد بود.

مالکیت معنوی محتويات فروشگاه اینترنتی “ آبیدر ” شامل قانون حق تکثير شده و متعلق به  فروشگاه اینترنتی آبیدر ” مي باشد.

فروش و تحویل سفارش

در صورتی كه فروشگاه اینترنتی آبیدر به دلايلي خارج از اراده و اختيار خود، توان تحويل كالا در موعد مقرر را نداشته باشد و طرفين درباره يك موعد جديد به توافق نرسند، خريدار حق دارد بدون هيچگونه هزينه ای سفارش را فسخ نمايد.

در صورت درج نشدن درصد مالیات بر ارزش افزوده در فاکتور، این مالیات در رقم درج شده ی قیمت کالا محاسبه شده می باشد.

مدت گارانتي و نام شركت ارائه دهنده خدمات پس از فروش در قسمت توضيحات هر كالا ذكر شده است. در صورت عدم درج موارد مذكور در اين قسمت، گارانتی برای آن كالا وجود ندارد.

شرایط برگشت کالا

کالای خریداری شده تنها در صورت باز نشدن بسته بندی قابل بازگشت می باشد.

مدت زمان بازگشت کالا حداکثر تا یک هفته می باشد. لازم بذکر است هزینه حمل و نقل بر عهده ی مشتری می باشد.

محصولاتی چون پارکت لمینت، کفپوش، پوستر و پرده به علت هزینه ی بالای جا به جایی ( پارکت لمینت و کفپوش ) و یا تولید بر مبنای سفارش مشتری ( پوستر و پرده ) قابل بازگشت نمی باشند. در نتیجه در هنگام خرید، نیازمند توجه هرچه بیشتر خریداران در انتخاب طرح، اندازه گیری و رعایت اصول محاسبات نصب می باشد.

در صورتی که محصول تحویل داده شده به مشتریان دارای هرگونه عیب و ایرادی باشد، هزینه ی بازگشت و تعویض کالا بر عهده ی فروشگاه اینترنتی آبیدر می باشد.

مدت زمان بازگشت پول به حساب مشتریان حداکثر 24 ساعت پس از ورود کالا به انبار می باشد.

حمل و نقل